Członkowie

 Skład Drużyny Ratowniczej nr 12 w Nakle nad Notecią

 

Marcin Kuliński „Kula” Kkulaierownik drużyny, Ratownik Wodny od 2002 roku, trener pływania, żeglarz jachtowy, sternik motorowodny, sędzia PZP, nauczyciel wychowania fizycznego w I LO im. B. Krzywoustego w Nakle nad Notecią. Pasjonata sportów wodnych, prowadzi na basenie sekcję pływania, w „Krzywoustym” Szkolne Koło Żeglarskie, często organizuje spływy kajakowe oraz rejsy żeglarskie na Mazurach. Jest również prezesem UKS „Krzywousty”, który współpracuje ze szkołą i drużyną ratowniczą. Jak sam mówi jedyne czego mu w życiu brakuje to czasu:) Szczęśliwy mąż i tata Jasia.

 

 

ralfRafał Baczyński „Ralf” Ratownik Wodny od 2013 roku, ratownictwem wodnym i pływaniem interesował się od najmłodszych lat. Jego życiową pasją jest jednak kulturystyka, jest trenerem kulturystyki. Swoją pasją zaraża młodych ludzi, którym pomaga zmieniać tryb życia na zdrowy i aktywny.

 

 

 

ja 2Michał Stachowski  „Stachu” (w zasadzie to moje prawie drugie imię 😀 ). Ratownik Wodny od 2014 roku na nakielskiej pływalni, instruktor pływania i turystyki kajakowej. Ratownik na spływach kajakowych. Nauczyciel wychowania fizycznego. Sport jest jego głównym zainteresowaniem i zamierza wiązać z tym przyszłość.

 

 

 

 

cyganŁukasz Cyganek „Cygan”. Ratownik Wodny od 2012 roku, ratownik medyczny, strażak PSP, jest miłośnikiem naszych polskich Tatr.

 

 

 

 

Norbert Ptaszyński „Sroka”. Ratownik Wodny od 2014 roku. Student Ratownictwa Medycznego bydgoskim Collegium. Sternik motorowodny.

 

 

 

 

 

 

 

winoPaweł Jedlinski „Wino”. Ratownik Wodny od 2014 roku.

 

 

 

 

11713103_869208209825910_1752052390_oSzymon Cyganek „Cygan” Ratownik Wodny od 2015 roku i instruktor piłki nożnej. Interesuje się sportem a w szczególności piłką nożną, pływaniem i crossfit. Młodsza lepsza wersja starego Cygana 🙂

 

 

 

 

rajban najnowszyJakub Maćkowski „Rajban”. Ratownik Wodny od 2015 roku. Wolny czas spędza aktywnie pływając, jeżdżąc na rowerze i biegając. Lubi pływać kajakami i żeglować.

 

 

 

 

jareckiTomasz Jarecki  Ratownik Wodny od 2015 roku. Instruktor pływania.

 

 

 

 

 

DSC_0079Michał Raczyński  Ratownik wodny od 2015 roku, Instruktor Polskiego Związku Kajakowego PZKaj i turystyki kajakowej, Płetwonurek P1 CMAS, Sternik Motorowodny. Kajakarstwo jest jego największą pasją, organizuje warsztaty kajakowe dla dzieci i młodzieży, zabezpiecza spływy kajakowe, promuje bezpieczne kajakarstwo.

 

 

 

nicolasNicolas Welker „Nikuś”. Ratownik Wodny od 2017 roku. Jego ulubioną dyscypliną jest pływanie, którą na co dzień trenuje.

 

 

 

Damian Kowalski

Paulina Jędrzejczyk

Wojciech Nagaj

Beata Witkowska