Członkowie

 Skład Drużyny Ratowniczej nr 12 w Nakle nad Notecią

 

Marcin Kuliński „Kula” Kkulaierownik drużyny, Ratownik Wodny od 2002 roku, trener pływania, żeglarz jachtowy, sternik motorowodny, sędzia PZP, nauczyciel wychowania fizycznego w I LO im. B. Krzywoustego w Nakle nad Notecią. Pasjonata sportów wodnych, prowadzi na basenie sekcję pływania, w „Krzywoustym” Szkolne Koło Żeglarskie, często organizuje spływy kajakowe oraz rejsy żeglarskie na Mazurach. Jest również prezesem UKS „Krzywousty”, który współpracuje ze szkołą i drużyną ratowniczą. Jak sam mówi jedyne czego mu w życiu brakuje to czasu:) Szczęśliwy mąż i tata Jasia.

 

Przemysławreeeepa Repczyński „Repa”. Ratownik Wodny od 2011 roku, instruktor ratownictwa wodnego, sternik motorowodny, instruktor pływania , trener pływania, pasjonat ratownictwa od najmłodszych lat. Odbywał staż w MOPR. Wielokrotnie ratownik na spływach kajakowych i rejsach żeglarskich. Student Akademii Medycznej.

 

 

jopekKsenia Jopek – Ratowniczka Wodna od 2012 roku. Instruktor pływania i fitness, nauczyciel wychowania fizycznego.

 

 

 

 

ralfRafał Baczyński „Ralf” Ratownik Wodny od 2013 roku, ratownictwem wodnym i pływaniem interesował się od najmłodszych lat. Jego życiową pasją jest jednak kulturystyka, jest trenerem kulturystyki. Swoją pasją zaraża młodych ludzi, którym pomaga zmieniać tryb życia na zdrowy i aktywny.

 

 

 

ja 2Michał Stachowski  „Stachu” (w zasadzie to moje prawie drugie imię 😀 ). Ratownik Wodny od 2014 roku na nakielskiej pływalni, instruktor pływania i turystyki kajakowej. Ratownik na spływach kajakowych. Nauczyciel wychowania fizycznego. Sport jest jego głównym zainteresowaniem i zamierza wiązać z tym przyszłość.

 

 

 

11039424_907304682642685_102113766_nMaciej Urbanowicz Ratownik Wodny. Instruktor pływania, żeglarz jachtowy, sternik motorowodny, płetwonurek P1 CMAS.

 

 

 

 

 

cyganŁukasz Cyganek „Cygan”. Ratownik Wodny od 2012 roku, ratownik medyczny, strażak PSP, jest miłośnikiem naszych polskich Tatr.

 

 

 

 

Marcela Gruszczyńsmarcelaka. Ratownik Wodny od 2013 roku. Instruktor pływania. Studentka wychowania fizycznego. Lubi biegać.

 

 

 

 

szymekSzymon Góralski Ratownik Wodny od 2012 roku. Nauczyciel wychowania fizycznego. Instruktor pływania i piłki nożnej, sternik motorowodny. Interesuje się sportem, głownie piłką nożną.

 

 

 

niuniaAgata Frąckowiak „Niunia”. Ratownik Wodny od 2014 roku. Trenuje pływanie od 11 roku życia. Jej hobby to sport i muzyka. Oprócz pływania trenuje siatkówkę, narciarstwo, snowboard. Lubi śpiewać. Bierze udział w różnych konkursach piosenek, festiwalach, koncertach w obrębie Nakła. Odbyła cenne praktyki nad morzem i na nakielskim basenie.

 

 

szymonSzymon Wojciechowski. Ratownik Wodny od 2014 roku. Student wychowania fizycznego. Interesuje się sportem, zwierzętami i muzyką. W wolnych chwilach gra na gitarze i jeździ rowerem.

 

 

 

kaliPrzemysław Kalinowski „Kali”. Ratownik Wodny od 2014 roku. Lubi spedzać czas z przyjaciółmi i rodziną. Gra w siatkówkę, koszykówkę, crossfit i  pływa. Największym jego hobby jest jedzenie.

 

 

 

rompal nowyMarcin Rompalski „Rompal”. Ratownik Wodny od 2014 roku. Student UAM w Poznaniu.

 

 

 

 

figielEryk Figiel. Ratownik Wodny od 2009 roku, żeglarz jachtowy i sternik motorowodny.

 

 

 

 

mlickiAdam Mlicki Ratownik Wodny od 2012 roku, sternik motorowodny. Interesuje się elektroniką i sportem.

 

 

 

 

Norbert Ptaszyński „Sroka”. Ratownik Wodny od 2014 roku. Student Ratownictwa Medycznego bydgoskim Collegium. Sternik motorowodny.

 

 

 

 

 

 

 

winoPaweł Jedlinski „Wino”. Ratownik Wodny od 2014 roku.

 

 

 

 

plywaczykPiotr Pływaczyk Ratownik Wodny od 2014 roku.

 

 

 

 

 

11713103_869208209825910_1752052390_oSzymon Cyganek „Cygan” Ratownik Wodny od 2015 roku i instruktor piłki nożnej. Interesuje się sportem a w szczególności piłką nożną, pływaniem i crossfit. Młodsza lepsza wersja starego Cygana 🙂

 

 

 

 

rajban najnowszyJakub Maćkowski „Rajban”. Ratownik Wodny od 2015 roku. Wolny czas spędza aktywnie pływając, jeżdżąc na rowerze i biegając. Lubi pływać kajakami i żeglować.

 

 

 

 

jareckiTomasz Jarecki  Ratownik Wodny od 2015 roku. Instruktor pływania.

 

 

 

 

 

DSC_0079Michał Raczyński  Ratownik wodny od 2015 roku, Instruktor Polskiego Związku Kajakowego PZKaj i turystyki kajakowej, Płetwonurek P1 CMAS, Sternik Motorowodny. Kajakarstwo jest jego największą pasją, organizuje warsztaty kajakowe dla dzieci i młodzieży, zabezpiecza spływy kajakowe, promuje bezpieczne kajakarstwo.

 


Szymon Imiłkowski

Wojciech Nagaj

Jest również w naszej drużynie grono Młodszych Ratowników. Wielu z nich ma ogromne umiejętności pływackie i ratownicze ale do zdobycia pełnych kwalifikacji tego zawodu są ograniczeni wiekowo.

nicolasNicolas Welker „Nikuś”. Młodszy Ratownik WOPR od 2013 roku. Jego ulubioną dyscypliną jest pływanie, którą na co dzień trenuje.

 

 

 

 

maslochMateusz Masloch „Maslin”. Młodszy Ratownik WOPR od 2014 roku. Jego hobby to pływanie, gra w tenisa i gry komputerowe. Interesuje się piłką nożną, od przedszkola jest kibicem Realu Madryt.

 

 

 
tamasAgnieszka Tamas. Młodszy ratownik WOPR od 2014 roku. Członek kola żeglarskiego. Interesuje się sportami zimowymi i wodnymi , fotografią i podróżami.

 

 

 
sołdanBartosz Sołdan „Sołdi/Nielat” Młodszy Ratownik WOPR od 2014 roku. Przede wszystkim interesuje się tenisem stołowym a oprócz tego pływaniem, strzelectwem, kajakarstwem, żeglarstwem, piłka nożną i siatkową oraz motoryzacją.

 

 

 
sobala nowyAdam Soballa. Młodszy Ratownik WOPR od 2014 roku. Interesuje się sportem, muzyką i historią (XX w.)

 

 

 

 
hejzaPaweł Hejza Młodszy Ratownik WOPR od 2014 roku. Miłośnik kulinariów, pływania i lekkoatletyki. Pasjonuje go Skandynawia.

 

 

 

 

 

bojek nowySebastian Bojewski „Bojek”. Młodszy Ratownik WOPR od 2014 roku. Interesuje go Muay Thai, K1. Muay Thai trenuje od 14-ego roku życia.

 

 

 

 

przygoda nowyMichał Przygoda „Adventure”. Młodszy Ratownik WOPR od 2013 roku. Płetwonurek OWD PADI. Interesuje go pływanie i ratownictwo wodne.

 

 

 

 

batorowiczPatryk Batarowicz „”. Młodszy Ratownik WOPR od 2014 roku. Strażak OSP.

 

 

 

 

 

KaczmarekJakub Kaczmarek  Młodszy Ratownik WOPR od 2014 roku. Student ratownictwa medycznego na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Interesuje się sportem i motoryzacją. W swoim miejscu zamieszkania należy do jednostki OSP.

 

 

 

 

seipoldDawid Seipold Młodszy Ratownik WOPR od 2013 roku.

 

 

 

 

 

Oskar Burchardt „Bułek”. Młodszy Ratownik WOPR od 2014 roku.

Dominika Nowaczyk

Damian Kowalski

Mateusz Nickel

11280284_1614516142095519_1892988409_nJakub Kujawa

 

 

 

Zuzanna Franczak

Agata Belter

Zofia Wojciechowska

Weronika Ptaszyńska

Laura Ptaszyńska

Martyna Olejarz

Cyprian Młynarczyk

 Jędrzej Pochylczuk

Jakub Centała

Mikołaj Tubiszewski

Bartosz Kubacki

Dawid Białek

Kamil Heck

Szymon Januszewski

Tobiasz Sulecki