Ratownicy przyłączyli się do pomocy Weronice

12604886_1552678535055600_4321639497540009341_oRatownicy Drużyny WOPR nr 12 w Nakle czynnie wzięli udział w akcji pomocy na rzecz Weroniki Gruda, której organizatorem był Samorząd Uczniowski przy I Liceum Ogólnokształcącym im. B. Krzywoustego w Nakle.

Dnia 28.01.2016 r. w Nakielskim Ośrodku Kultury odbył się Koncert Charytatywny dla Weroniki Gruda zorganizowany przed Samorząd Uczniowski przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią. Gwiazdą wieczoru był znany wokalista Bartek Wrona. Artysta wystąpił dla obecnej na koncercie Weroniki . Przed koncertem sprzedawano cegiełki o nominale od 15zł. Występ artysty poprzedzony był aukcją, podczas której wylicytować można było :

  • pamiątkową koszulkę STS Fryderyk Chopin oraz jubileuszowe wydawnictwo Szkoły pod żaglami od Anny Dubownik,
  • spacer geocachingowy, z instruktarzem NordicWalking, z Łukaszem Piotrowskim,
  • Azerski Aniołek od Szymona Wiese,
  • kolację dla dwóch osób w Restauracji Ekspresja w Nakle nad Notecią,
  • kameralny występ Szymona Łątkowskiego,
  • czepek z autografem Otylii Jędrzejczak od UKS Krzywousty w Nakle,
  • bon upominkowy do wykorzystania w gabinecie Estetyka Ciała Natalia Jurczak-Bełdycka,
  • bon na masaż Udvartana do wykorzystania w HOMED-Magdalena Wałęza,
  • koszulka meczowa zawodnika Plusligi Jakuba Jarosza,
  • kalendarz 2016 z podpisami całej drużyny siatkarskiej Łuczniczka Bydgoszcz.

Ratownicy WOPR z Drużyny nr 12 wraz z żeglarzami z Szkolnego Koła Żeglarskiego w LO w Nakle udzielili pomocy finansowej biorąc udział w zorganizowanej aukcji, podczas której za zebrane pieniądze wylicytowali kalendarz z autografami siatkarzy Łuczniczki Bydgoszcz. Kalendarz zakupiony został za kwotę 100zł a wszystkim Ratownikom i członkom SKŻ w imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy.

A oto podziękowania rodziców przekazane do prasy!

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Wszystkim licznie zgromadzonym na koncercie charytatywnym dnia 28 stycznia 2016 roku w Nakielskim Ośrodku Kultury w Nakle nad Notecią. Wasza obecność wydatnie przyczyniła się do  zebrania środków finansowych na rehabilitację córki Weroniki. Dziękujemy także Wszystkim którzy zakupując cegiełki wsparli dzieło możliwości przywrócenia choć po części sprawności ruchowej Naszej córki.

Szczególne podziękowania dla samorządu uczniowskiego I LO im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią za zorganizowanie wspaniałego koncertu. Dziękujemy Wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania i pomocy w zgromadzeniu w jednym miejscu i czasie ludzi dobrej woli. Bez Was nie zaistniałoby to wydarzenie. Uczestnictwo w tym koncercie to niesamowite przeżycie – w szczególności dla Weroniki. Ten dzień, wieczór dał nam wiarę w to, że nie jesteście obojętni nie wypowiedziane potrzeby Weroniki. Wasza troska o jej lepszą przyszłość na głęboko pozostanie w naszych sercach.
DZIĘKUJEMY !!!

Rodzice Weroniki

Danuta Radosław Gruda


Komentarze

komentarze

Aktualnie jesteś w Inne.